Červenec 2012

11.7.2012 zítra mám narozeniny ♥, my sweet 16..

11. července 2012 v 19:48 | n i k í ~ |  • diary
AHOJ..
Pomalu se asi o 2 lidi zvedá návštěvnost :D, vím, není to nic moc, ale vzhledem k tomu, že jsem nenapsala na blog 2 roky ani článek, dá se to dost dobře pochopit. Zjistila jsem, že plno mých oblíbených blogů skončilo a bohužel nemám ani na nové zajímavé blogy odkazy. Takže se musím trochu jinak zapojit do "blogového" světa. Našla jsem pár dobrých blogů, ale většina se přemístila na blogspot a já s tím vůbec neumím, takže z toho asi nic nebude. Dneska jsem byla doma, přestože bylo pěkné počasí. Ano, pěkné bylo, jenomže bylo tak dusno, že jsem se potila i doma a to jsem nic nedělala. Všimli jste si změny na blogu? Mám nové záhlaví, protože jsem si všimla, že na tom starém jsem měla napsané "14 years old" a přitom zítra oslavím 16 :)). Už se moc těším, budu s rodinou a užiju si to. Ráda bych napsala, co jsem pořídila ségře na narozeniny (ale nemůžu :D, přečetla by si to).. mimochodem, kdo neví, mám dvojče :)♥. Taky přibyla nová rubrika "my haul". Nevím, jestli všichni víte, co to znamená. Je to prostě rubrika, kde budu přidávat, co jsem kde koupila. Většinou to bude samozřejmě oblečení :). Později by měla přibýt rubrika "OOTD" (outfits of the day) a videa(?). My haul už má příspěvek. Takže se mějte a možná zítra :).
N I K O L ~
Děkujuza lay: by my sestřička

WANNA BE AFFS ? ok.gif


My haul 1

11. července 2012 v 17:40 | n i k í ~ |  • my haul


3 ~ bus stop

10. července 2012 v 22:48 | n i k í ~ |  • pictures


10.7.2012 KINO, nákupy, pohár..

10. července 2012 v 18:47 | n i k í ~ |  • diary
Ahoj ^___^..
Včera jsem byla celý den venku s rodinoublush.gif blush picture by iconically. Bylo to super, den předem jsme si objednali lístky do kina na MIB (Men in black) a musím říct, že jsem se opravdu bavilayes.gif yes picture by iconically. Mám ráda i ty starší díly, ale tenhle mě snad bavil nejvíc :)). Po filmu jsem šla se sestrou a mamkou nakupovatlove.gif love picture by iconically. Koupila jsem si 2 trička, 2 prstýnky a šátek. Dneska všechny věci nafotím a později přidám do článku. Sladkou tečkou na závěr (a to doslova) se stal jahodový pohár. Já moc na poháry nejsem, ale tenhle byl opravdu výborný, nebyl ani tak sladký, jak se zezačátku zdál, myslím, že si to jednou musím zopakovat :). Mimoto mám takový plán, že bych možnásurprised.gif surprised picture by iconically chtěla psát na Krasna.cz, ale tento měsíc pochybuji, nemám vůbec čas, ráno chodím se sestrou ven, odpoledne mám program s rodinou, takže zatím je to jen ta teoretická častcontent.gif content picture by iconically. Napadlo mě, že bych mohla tenhle blog zaměřit ne jen na mě jako osobu, ale i na kosmetiku a fashionkiss.gif kiss picture by iconically, protože tohle téma mě dost baví, ráda sleduju zahraniční blogywink.gif wink picture by iconically, takže snad uvidíme. Prvním krokem budou ty slíbené fotografie a později by mohlo být i nějaké videoblank.gif blank picture by iconically. Takže se mějte pěkně.
N I K O L ~

JSEM ZPĚT? :)

4. července 2012 v 13:10 | n i k í ~ |  • news
Zdravím všechny návštěvníky mého blogu (ahoj já).. Už je to dlouho, co jsem napsala, že? Vůbec to tu nepoznávám. Nejspíš sem začnu zase psát. Důvod mé nepřítomnosti byl jednoduchý- školaicon_17.gif image by Salisko. Končila jsem 9 a měla jsem přijímačkyicon_10.gif image by Salisko, a ano, hurá hurá hurái_0714.gif image by Salisko, podařilo se mi dostat na vysněnou střední. Dále pak mě prostě přešla nálada na blog. Neměla jsem čas, nechtělo se mi. Teď jsou ale prázdniny a zatím se nikam nechystám, takže bych mohla občas přispět nějakým článkem, ikdyž moc lidí si tohle nepřečte. Momentálně později dopisuju tenhle článek, protože jsem byla 4 dny mimo domov, ale jsem tu zase. Myslím, že se můžete těšit na nějaký článek v blízké doběwink-8.gif image by Salisko.
nikol

PS: mimochodem.. měla jsem na vysvědčení samé 1 :)